KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 7797290
nr 779 7290
Gravyrer
6 st, 1700-/1800-tal, 14x39
Utrop:
1.200 kr
Såld:
650 kr
måndag 24 september 2012
kl 19:02:27
22/9 17:31:47
600 kr
24/9 04:46:49